Virtuálna Kancelária

Ak začínate s podnikaním a nepotrebujete reálne kancelárie na prevádzku spoločnosti, oplatí sa Vám využiť naše služby virtuálneho sídla, ktoré Vám znížia náklady spojené so sídlom spoločnosti.

Naša spoločnosť poskytuje okrem služby virtuálne sídlo spoločnosti v Bratislave svojim klientom aj službu virtuálna kancelária.

Virtuálna kancelária Vám umožní za minimálnu, veľmi rozumnú cenu profesionálne prezentovať svoju firmu alebo jej zastúpenie v našich priestoroch.

Naše služby virtuálnej kancelárie, zahŕňajú:

Virtuálna Kancelária spoločnosti

Virtuálna Kancelária zahŕňa registračné sídlo pre spoločnosť, označenie poštovej schránky, preberanie a preposielanie došlej pošty. Adresa spoločnosti je riadne označená v prípade kontroly daňového, živnostenského alebo colného úradu.

Klincová Vyšehradská ulica Vienna Gate, Kopčianska Konventná Michalská


Virtuálnu kanceláriu poskytujeme na týchto adresách v Bratislave:

  • na Osadnej ulici v Bratislave - od 11 € mesačne
  • na Vyšehradskej ulici v Bratislave - od 13 € mesačne
  • na Klincovej ulici (Ružinov) v Bratislave - od 16 € mesačne
  • na Kopčianskej ulici (v komplexe Vienna gate) - od 16 € mesačne
  • na Konventnej ulici v centre Bratislavi - od 16 € mesačne
  • na Michalskej ulici v historickom centre Bratislavi - od 26 € mesačne

Prenájom zasadacích miestností

Virtuálna kancelária Vám umožní prenájom kompletne zariadených zasadacích miestností v ktorých máte možnosť prijať Vašich zákazníkov, obchodných partnerov, alebo zamestnancov štátnych úradov.

V našich priestoroch na Klincovej, Kopčianskej alebo na Michalskej ulici je možné prenajať zasadacie priestory pre 5-6 osôb.

Webové a emailové služby

V spolupráci s Webhostingom Kongo.sk, jedným z najväčších poskytovateľov na Slovensku, našim zákazníkom registračného sídla vieme zabezpečiť registráciu www domény Vašej firmy a zriadenie a prevádzku firemných emailov.

Faxové služby

V prípade potreby poskytneme zákazníkovi aj faxové služby - pridelenie klasického telefónneho čísla s Bratislavskou predvoľbou 02 (alebo aj iné predvoľby v rámci Slovenska a ďalších krajín EÚ).

Doplnkové služby

Navyše Vám ponúkame okrem samotného sídla aj množstvo doplnkových služieb - preposielanie pošty na Vašu domácu adresu, prenájom zasadacích miestností, vieme zabezpečiť aj kontakt klientov s verejnosťou a štátnymi orgánmi a pod.

Zákazníkom ponúkame aj nadštandardné služby ako je práca asistentky, zastupovania v daňovom konaní a pod.